FURNITURE / Garden / Trädgårdspall 10357480
nr 1035 7480
Trädgårdspall
wood, mushroom, height: 37 cm, wear, damages.
Trä, svamp, höjd: 37 cm
Condition: slitage, skador
300
SEK 350
Monday May 2 2016
at 19:10:57
100 kr
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Robot)
300 kr